Street.ee hooaja avamine 2021

22. May 2021 11:00
Eesti Rahva Muuseumi B-parkla

Suurim hobimasinate kokkutulek ja show üritus Eestis.

Autoklubi TRF44 ja Street.ee toovad 22. Mai Tartus teieni aasta suurima autokultuuri sündmuse Street.ee Hooaja Avamine 2021

Raadi lennuväljal ja Eesti Rahva muuseumi aladel laiuv üritus koondab endas kõiki, kelle kireks on mootorite maailm. Päev täis meeleolukaid etteasteid, mootorite mürinat ja loomulikult
erilisi inimesi ja põnevaid masinaid.

Üritus koondab tehnika maailma erilisi ja eristuvaid isikuid, masinaid, ühinguid ja firmasid.

“Street.ee Hooaja avamine 2021” on just see koht, kus lasta oma hobimasinal särada, presenteerida oma klubi/ühingut ja tegemisi, esitleda oma kaubavalikut/teenuseid.

Juba 5ndat aastat toimuv üritus on progresseeruvalt igal aastal end pea kahekordistanud nii osalevate hobimasinate, firmade/klubide/ühingute kui publiku arvu poolest.

Eelmisel aastal oli osalemas üle 500 masina, mis olid kohale tulnud suisa seitsmest riigist. Kümned ettevõtted, autoklubid, firmad tegid oma kohalolekuga rõõmu kõikidele inimestele. Päev oli tegevust täis, toimus erinevaid võistlusi – alustades autode hindamisest, madalaima auto valimisest ning lõpetades suure ja huvipakkuva off-road üritusega Raadi lennuvälja küngaste otsa turnides. Uuel aastal ootame lisaks kodumaistele masinatele külalisi Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist, Leedust, Venemaalt ning kaugemaltki.

Asukoht