Üritused

TRF44 Tartu Drag Race 2024

MTÜ Autoklubi TRF.44 korraldab Eesti kiirendusvõistluste hooaja esimest etappi 1. juunil Tartus, Räpina mnt alguses. Toome teieni Eesti kiireimad ja ilusamad, selgitamaks kellel on parim reaktsioon, kes võtab punase ning kelle kastame võistluse lõpus tünni.

TRF44 Cars & Castle 2024

Autoklubi TRF44 & STREET.EE toovad teieni aasta suurima tuuning- ja hobimasinate show-ürituse “TRF44 Cars & Castle 2024”. Autoklubi TRF44 koondab endas sõpruskonda, kelle suurimaks kireks on mootorite maailm. Oleme võtnud enda sihiks tuua autondust inimestele lähemale, kas siis ürituste, toodete või masinate näol, et kõigil oleks võimalus proovida ja kaasa elada.

TRF44 Tartu Drag Race 2023

MTÜ Autoklubi TRF.44 korraldab Eesti kiirendusvõistluste hooaja esimest etappi 3.Juunil Tartus, Räpina mnt alguses. Toome teieni Eesti kiireimad ja ilusamad, selgitamaks kellel on parim reaktsioon, kes võtab punase ning kelle kastame võistluse lõpus tünni. Täpsem info tulekul.

TRF44 Cars & Castle 2023

Autoklubi TRF44 & STREET.EE toovad teieni aasta suurima tuuning- ja hobimasinate show-ürituse “TRF44 Cars & Castle 2023”. Autoklubi TRF44 koondab endas sõpruskonda, kelle suurimaks kireks on mootorite maailm. Oleme võtnud enda sihiks tuua autondust inimestele lähemale, kas siis ürituste, toodete või masinate näol, et kõigil oleks võimalus proovida ja kaasa elada.

TRF44 Cars & Castle 2022

Autoklubi TRF 44 & STREET.EE toovad teieni aasta suurima tuuning ja hobimasinate show ürituse. – “TRF44 Cars & Castle 2022” Autoklubi TRF 44 koondab endas sõpruskonda kelle suurimaks kireks on mootorite maailm. Oleme võtnud enda sihiks tuua autondust inimestele lähemale. Kas siis ürituste, toodete või masinate näol. Et kõigil oleks võimalus proovida ja kaasa elada.

Street.ee hooaja avamine 2021

Suurim hobimasinate kokkutulek ja show üritus Eestis. Autoklubi TRF44 ja Street.ee toovad 22. Mai Tartus teieni aasta suurima autokultuuri sündmuse “Street.ee Hooaja Avamine 2021“ Raadi lennuväljal ja Eesti Rahva muuseumi aladel laiuv üritus koondab endas kõiki, kelle kireks on mootorite maailm. Päev täis meeleolukaid etteasteid, mootorite mürinat ja loomulikult erilisi inimesi ja põnevaid masinaid. Üritus koondab tehnika maailma erilisi ja […]